Bu Gece Sikişmem Gerek Buluşmak İstersen.
Telefon Numaram: 002378000331

Evde sevgilisi ile hafta sonu keyfi yapan bomba çıtır sarışın hafta sonu anal sikiş için gerekli hazırlıkları yapmış fakat erkeği ikna etmesi gerek ve seksi bombaya bakılırsa bu hiç zor olamayacaktır.
Sarışın hatun bahçede olan erkek arkadaşı gelmeden jartiyerini giyip süsleniyor ve aşağı salona geliyor bar tarafına geçip bişeyler dolduruyor sabırsızlıkla sevgilisinin içeri girmesini bekliyor.
Birşeyler içmeye devam eden ateşli yavru içeri giren sevgilisini görünce birden heyecanlanarak seksi bir şekilde davranmaya başlıyor.
Sevgilsiini hiç bu kadar ateşli görmeyen erkek tahrik olmaya başladı bile seksi sevgilisen yaklaşıp ona dokunmaya başlıyor ve çok hırcçın bir şekilde saçından tutup dudağına yapışıyor.
Ayak üstü barda sevişiyorlar ve birbirlerini tahrik ediyorlar . Ayak üstü sevişen çift bu kadar ateşe davranamıyor ve çok hızlı bir şekilde adamın soyunması ile sex yapmak istiyorlar.
Soyunan erkek kızın kilodunu sıyırıyor ve yalamaya başlıyor ve parmağıyla göt deliğini okşayıp biraz sokuyor
biraz sonra daha çok sokuyor ve devam edıyor bunu yaparken yan duran kız erkeğin yarağını ağzına lamaya başlıyor
hepsini ağzına alıp çıkarıyor harika bir pozisyonda sex öncesi hazırlıkları sürüyor. yalayıp seviştikten sonra erkeğin yarağıda iyice kalkıyor ve seksi sarışının
götünü sikmek için arkasına geçiyor ve yarağımım başı iyice tükürükle ıslatıp yavaşca koyuyor . Biraz yavaş koyan erkek yarağı tam girince çok hızlı ve sert bir şekilde çıkıp girmeye başlıyor.
Kızı bu pozisyonda boşaltana kadar sikiyor. Kız boşalınca arkasından çıkıyor ve kızı sürt üstü uzandıurıp bacaklarını omuzuna kadar kaldırıp göt deliğini sikmeye devam ediyor.
Çılgınlar gibi sokup çıkartmanın mukafatı olarak harika bir şekilde kızın amına boşalıyor ve içini ısıtıp hafta sonu tatilerini mükeml bir sex yaparak tamamlıyorlar.

Comments are closed.